Тексти для сайту

Що ми пропонуємо

SEO копірайтинг

Унікальний текст
Ключові слова
Грамотність
Термін: від 3 днів
Ціна: від 50$

Продаючий текст

Рекламний текст
Заклик до дії
Eфективність
Термін: від 3 днів
Ціна: від 50$

Наповнення сайту

Тематичний текст
Підбір зображень
Систематичність
Термін: від 7 днів
Ціна: від 100$

Інформативним і заврешеним сайт роблять тексти. Без сильних текстів сайт приречений на ігнорування, а згодом й на забуття. Правильно написаний текст - основа конверсії відвідувачів, а значить і зростання Вашого прибутку.

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Приймаючи рішення наповнити текстовим контентом свій сайт, пам'ятайте що копірайтинг і рерайтинг - не просто написання текстів для сайту з ключовими словами під певні запити в пошукових системах. Їх основне завдання - це збільшити продажі. Тому продають тексти настільки необхідні, коли ви наповнюєте розділи опису товару, пишіть коментарі, відгуки, або складаєте комерційну пропозицію потенційному клієнту. Завданням копірайтингу також є створення слогана компанії.

Найважливіша характеристика копірайту і рерайта - унікальність. Не можна назвати копірайтінгом примітивний копіпаст будь-якої інформації. Для того, щоб отримати унікальний текст з тим самим написаної і розміщеної статті, необхідно зробити її рерайт. Не важливо з якою метою створюється текст. SEO-копірайтинг дозволяє оптимізувати подається матеріал в пошукових системах, рекламний текст - вигідно представити товар. Але тексти повинні піднімати продажу. Про це слід пам'ятати, коли ви вирішите замовити наповнення сайту в Харкові, Україні або Росії. Роботу зі створення копірайту або рерайта повинні робити професіонали. Цим підходом ви позбудетеся від беззмістовних сторінок на своєму ресурсі. Замовити бездоганний копірайтинг, рерайтинг або SEO-копірайтинг в Харкові за найпривабливішими цінами ви можете в нашій веб-студії. Наш досвід роботи в створенні якісного рерайта або копірайту з підприємствами України зробить ваш контент дійсно корисним і ефективно працюючим.