Дизайн сайту

Ми живемо в світі інформаційних технологій. Уявіть собі, яким сірим і непривабливим було б життя, якби всі сайти були схожі один на одного? Дизайн сайтів в нашій веб-студії не тільки красивий і сучасний, але і зручний для користувача. В результаті ваша індивідуальність буде працювати на вас 24 години на добу.

Дизайн сайту складається з наступних етапів:

  1. Складання та затвердження ТЗ
  2. Макет і структура сайту
  3. Дизайн головної сторінки сайту
  4. Дизайн внутрішніх сторінок
  5. Адаптація під мобільні девайси
Термін виконання:
від 7 днів
(після затвердження ТЗ)
Ціна: від 200$

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Розробка сайту не мислима без ретельно розробленого дизайну. Це обличчя компанії, яке просто зобов'язане бути цікавим і привабливим.

Дизайн сайту ніяк не пов'язаний з безмірними яскравими картинками на вашому веб-ресурсі. Це дасть тільки негативний результат. Насичуючи яскравою графікою дизайн сайту, ви заважаєте відвідувачеві шукати необхідну інформацію, що значно знижує конверсію і ефективність. Зручність користування ресурсом - головне завдання, яке повинен вирішити веб-дизайн.

Кожен макет, який розроблявся в нашій веб-студії, допомагає вирішити завдання клієнтів, завдяки не тільки зручним функціоналом, але і ексклюзивному, продуманому до дрібниць дизайну. Звичайно, ми прислухаємося до побажання замовника. Але при цьому намагаємося створити такий дизайн для його сайту, щоб він перевершував будь-які очікування. Спираючись на досвід, ми спочатку досліджуємо нішу, в якій знаходиться бізнес замовника, його конкурентів і робимо все, щоб він міг максимально виділитися з цього середовища, при цьому зберігаючи зручну навігацію, насиченість сайту необхідною інформацією.

Географія замовників нашої веб-студії по дизайну сайтів не обмежується Харковом. Сайти підприємств з багатьох міст України та Росії успішно працюють завдяки розробленому нами дизайну. Приклади робіт ви можете подивитися на нашому офіційному сайті в розділі «Портфоліо».