Комплексна розкрутка

Комплексна розкрутка включає в себе не тільки висновок в ТОП-10 вашого сайту, але і подальший розвиток ресурсу. За допомогою цього раціонального плану ви зможете сформувати і вдосконалити бізнес в Інтернеті. Наша задача - створення індивідуального плану цього розвитку, підбір оптимальних інструментів для вирішення завдань, поставлених клієнтом.

Що входить в комплексне просування:

  • Аудит сайту
  • Аналіз конкурентів
  • Внутрішня оптимізація
  • Налаштування контенту: мета-теги, SEO-тексти
  • Пошукова SEO-оптимізація
  • Контекстна і медійна реклама
  • Реклама в соціальних мережах
Термін обслуговування:
від 3 місяців
(після затвердження ТЗ)
Ціна: від 250 $/міс.

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Створення сайту не забезпечує продажу та отримання прибутку. Він повинен працювати так, щоб вам дзвонили ті, хто зацікавлений в покупці вашого товару або послуги. Йому необхідна розкрутка та підтримка. Таким чином, вам слід замовити комплексне просування під ключ. Це технологія, що дозволяє підвищити динаміку зростання відвідуваності сайту, підвищення його престиж в очах роботів з google і яндекс, завдяки чому піднімає його рейтинг.

Для того, щоб вивод в топ пройшов ефективно, застосовується найбільш продуктивні в інтернет-маркетингу методи SEO-оптимізації та залучення цільового трафіку. Підлаштовуючись під алгоритми пошукових систем, веб-майстру треба перевірити позиції сайту, які він займає на поточний момент. Потім він визначає семантичне ядро ​​- ключові слова, що характеризує тематику проекту, за якими його буде шукати цільова аудиторія. Потім йдуть етапи дослідження поведінкових факторів, перевірка юзабіліті, оцінка структури сайту і далі замовник отримує результат - висновок в топ 10.

Ми займаємося SEO в Харкові з самого початку своєї роботи. Ось уже багато років підприємства України можуть замовити у нас цю послугу. Ми піднімаємо сторінки сайту, його трафік, і, отже, ваш імідж і прибуток.

Використовуючи найдієвіші інструменти SEO просування і оптимізації, можемо гарантувати, що розкрутка будь-якого ресурсу з нуля буде проведена на рівні, який відповідає її вартості.