Переводимо бізнес
у digital-вимір

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Найбагатший бізнесмен XXI століття Білл Гейтс упевнений: "Якщо Вашого бізнесу немає в інтернеті, Вас немає в бізнесі".
Веб-студія AXIS не просто створює сайти. Діджіталізація має на увазі створення ефективного інструменту, який дає можливість продавати товари і послуги в інтернеті, збільшуючи дохід компанії. На відміну від оффлайн реклами, інтернет-маркетинг - гнучкий і адаптивний. Реклама в інтернеті легко підлаштовується під запити клієнтів і мінливий ринок.
чому ми

XX років у digital

Створюємо і просуваємо сайти, займаємося рекламою з моменту появи інтернету в Україні. Працюємо з проектами в сфері торгівлі, IT, HoReCa, промисловості, моди, краси, юриспруденції, безпеки, медицини, психології, меблів, ремонту.

Комплексний підхід

Всі етапи життя веб-проекту: створення, розвиток, просування і супровід сайту. У нашому штаті працюють фахівці в галузі web-дизайну, PHP-програмування, HTML/CSS/ JS верстки, копірайтингу, SEO, реклами.

Digital-технології

Крім створення якісного сайту ми займаємося інтеграцією проекту з маркетинговими і бухгалтерськими сервісами для збільшення продажів і утримання клієнтів: 1С, CRM, Розетка, Prom, E-mail розсилки, служби доставки, оплата онлайн.
Як ми працюємо
Як ми працюємо
01
Враховуємо всі побажання замовника,
перед виконанням роботи даємо рекомендації.
02
Складаємо договір і план-графік робіт,
в яких прописані всі стадії виконання і терміни.
03
Зручна оплата:
готівковий і безготівковий розрахунок, оплата частинами.
04
Підтримка проекту після здачі,
безкоштовна консультація та гарантія.
Наша робота не закінчується ніколи - веб-студія в вічному русі. Ми продовжуємо інновації кожен день.
Наше знайомство підсумуємо висловлюванням легендарного Генрі Форда: "Зупинити рекламу, намагаючись заощадити гроші - все одно, що зупинити годинник, намагаючись заощадити час".

Веб-студія в Харкові

Сьогодні для успішного ведення бізнесу необхідно відкрити своє представництво в світовій мережі. Для цього мало створити web-сайт, його необхідно розкрутити, підтримувати, проводити SEO-розкрутку, наповнювати корисним контентом.

І тут дуже важливим є правильний вибір веб-студії, яка з нуля зробить всю необхідну роботу під ключ. Заснована в 2001 році в Харкові, веб-студія AXIS займається створенням і просуванням індивідуальних сайтів, розробкою і реалізацією стратегій комплексного просування будь-яких ресурсів, таких як інтернет-магазин, каталог, сайт-візитка.

Всі етапи розробки та просування

На нашому офіційному сайті ви знайдете саму повну інформацію про послуги, що надаються. Це і контекстна реклама, і SEO-просування, підтримка і розкрутка сайту, створення неповторного дизайну або редизайн сайту, розробка або доробка логотипу і, як наслідок, фірмового стилю.

Наші фахівці проведуть якісний аудит сайту, який буде включати в себе не тільки аналіз конкурентів, а й ефективні рекомендації щодо оптимізації його роботи. SMM-менеджери визначать для вас стратегію розвитку бізнесу в соціальних мережах, а копірайтери напишуть унікальні продають тексти для будь-якої Інтернет-майданчики.

У портфоліо ви можете ознайомитися з нашими роботами для клієнтів Харкова, інших міст України. Практично всі наші контакти з клієнтами переростають в довгу та плідну співпрацю. Адже мало просто створити грамотний web-сайт за прийнятною ціною: величезне значення має його ефективне просування і обслуговування.