Фірмовий стиль

При зверненні клієнтів по виготовленню того чи іншого продукту, часто виникає питання виготовлення або редизайну логотипу та фірмового стилю. Логотип - графічний образ, який завдяки своїй унікальності, робить ваш продукт впізнаваним. Саме він справляє перше і головне враження на відвідувачів вашого сайту, тому щоб воно було позитивним, довірте роботу дизайнерам, які мають досвід у створенні цього елемента фірмового стилю.

Створення фірмового стилю і логотипу складається з таких етапів:

  1. Складання та затвердження ТЗ
  2. Макети
  3. Кілька варіантів дизайну, логотипу
  4. Вибір вподобаного дизайну, логотипу
  5. Адаптація під мобільні девайси
Термін виконання:
від 7 днів
(після затвердження ТЗ)
Ціна: від 200$

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Для візуальний образ бренду створюють фірмовий стиль. Від нього залежить презентабельність компанії, і якщо він грамотно вибудуваний, то це значно підвищує впізнаваність фірми, зміцнює довіру. Логотип - наріжний камінь в підставі фірмового стилю. Саме на його базі будується графіка, утворює загальне стильне рішення.

У веб-дизайні надається велике значення логотипу та фірмовому стилю. Вони повинні відображати тематику веб-майданчика, допомагати Інтернет-ресурсу бути самобутнім, піднімати його імідж. При розробці сайту часто виникають питання до логотипів замовників. Якщо вони зроблені непрофесійно, ефект від їх розміщення на сайті буде негативний.

У нашій веб-студії створення логотипу та фірмового стилю, їх застосування, відносяться з великою відповідальністю. Приклади наших робіт, створені в рамках рекламних кампаній і виготовлення сайтів для підприємств Харкова, України, Росії розміщені на нашому офіційному сайті.