Продаючий текст

Продаючий текст - це текст, який змушує споживача вчинити будь-яку дію. Дією може бути замовлення послуги по телефону або покупка товару в інтернет-магазині. В соціальних мережах - це лайк або репост. Правильно написаний текст дозволяє збільшити конверсію і робить будь-який інтернет-продукт ефективним інструментом ведення бізнесу.

Написання продаючого тексту має на увазі наступне:

  • Глибоке вивчення тематики
  • Аналіз конкурентів
  • Написання унікального тексту
  • Перевірка на унікальність
  • Розміщення на сайті (оплачується окремо)
Термін написання:
від 3 днів
(після затвердження ТЗ)
Ціна: від 50 $

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Комерційна пропозиція допомагає перетворити потенційного партнера в реального. Це підвид копірайтингу, але стоїть на щабель вище всіх інших. Змусити читати лист, в якому щось пропонують, а потім ще й отримати на нього відповідь, завдання важке, і для більшості нездійсненне. Тому копірайтери, які знають правила написання таких текстів, завжди в ціні.

Текст, що змушує прийняти рішення про необхідний продавцеві дії, і щоб замовити його досить звернутися до нас. Ціни на цю послугу дізнайтеся на нашому офіційному сайті.

Ми створимо комерційну пропозицію, текст на веб-сайт, на сторінку в соцмережах, будь-які продають тексти, які зачеплять користувача, пояснять переваги від вчинених дій. Наші партнери в Харкові, в багатьох інших містах України, деякі підприємства Росії продають свої товари і послуги за допомогою написаних нашим копирайтерами комерційних пропозицій і продають текстів.