Аудит, аналіз конкурентів

Що робити, якщо ваш ресурс не виконує поставлених завдань? У конкурентів відвідуваність сайту зростає? А на ваш сайт заходять рідко, замовлень немає, витрачені кошти не окупаються? Правильно проведена WEB-аналітика допоможе вирішити назрілі проблеми і надати руху проекту!

Аудит сайту та аналіз конкурентів передбачають:

  • Аудит сайту
  • Аналіз конкурентів
  • Рекомендації по внутрішній оптимізації
  • Рекомендації по контенту: мета-теги, SEO-тексти
  • Рекомендації для SEO-оптимізації
  • Рекомендації для зміни сайту
  • Вдосконалення юзабіліті
Термін виконання:
від 3 днів
(після надання доступу до статистики)
Ціна: від 100$

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Впали продажі, на сайт не заходять відвідувачі, ресурс випав з TOP і пора перевірити його позиції в пошукових системах? Значить вам час замовити аудит сайту.

Пошукові системи ранжирують сайти, виходячи з безлічі чинників. Тому самостійно визначити причини не потрапляння вашого сайту в ТОП-10 дуже важко. Забезпечити ресурсу органічну видачу з пошуку в google чи яндекс за ключовими словами, провести швидко і правильно його просування під силу тільки професіоналам.

Щоб побудувати ефективну модель просування, необхідний комплексний аудит сайту. Така технологія включає в себе перевірку семантичного ядра, аналіз конкурентів, оцінку цільової аудиторії, перевірку структури сайту для збільшення трафіку. Для того щоб підняти конверсію, проводять юзабіліті-аудит. Він допоможе виявити проблеми інтерфейсу та функціоналу, помилки в дизайні і контенті.

Для того, щоб перевірити позиції, які займає ваш інтернет-проект і зрозуміти шляхи вирішення виниклих проблем, досить замовити аудит сайту і аналіз конкурентів в нашій веб-студії. Вартість цієї послуги не перевищує середні ціни в Харкові або інших містах України.