SEO копірайтинг

SEO-копірайтинг - тексти, заточені під пошукові запити. Написання оптимізованих текстів для сайту в рамках його комплексного просування - наше завдання. Саме копірайт для людей, які також індексують пошукові системи, дозволяє збільшити кількість відвідувачів сайту. Якісний текстовий контент - одна зі складових бізнес-проекту.

SEO-копірайтинг має на увазі наступне:

  • Глибоке дослідження тематики
  • Підбір ключових слів
  • Написання унікального тексту
  • Перевірка на унікальність
  • Розміщення на сайті (оплачується окремо)
Термін написання:
від 3 днів
(після затвердження ТЗ)
Ціна: від 50$

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Не секрет, що копірайтинг виник задовго до появи Інтернету. Можна згадати помітні слогани на рекламних щитах, цікаві пам'ятні рекламні ролики на телебаченні і радіо.

З приходом Інтернету будь-який майданчик на ньому містить рекламну інформацію, і вона повинна бути унікальною і цікавою. Завдання копірайтингу - надання споживачеві текстових матеріалів, які змусять його вчинити будь-яку дію. Він включає в себе рерайтинг, репутаційний копірайтинг, написання рекламних текстів і SEO-копірайтинг. У кожного з видів своя функція, свої особливості, свої ціни.

Рерайт передбачає собою переробку вже існуючого матеріалу, переказ його своїми словами. Репутаційний копірайтинг - написання статей, мета яких створення іміджу компанії, бренду або продукту. Рекламний текст повинен переконати споживача придбати саме описуваний товар, підвищити загальний рівень продажів. SEO-копірайтинг - це копірайт або рерайт статей, в які гармонійно включені ключові слова, необхідні для пошукової оптимізації сайту.

Копірайтинг не терпить дилетантства. Мало того, що текст повинен бути цікавим, що утримує зайшов на ресурс відвідувача, у нього повинна бути висока унікальність.

Де б ви не вели свій бізнес, в Харкові або в будь-якому місті України чи Росії, ви можете замовити цікавий, професійний копірайтинг в нашій веб-студії.