Пошукове просування

Пошукове просування ще називають SEO-оптимізацією сайту. Воно потрібне для того, щоб ваш сайт зайняв «місце під Сонцем», вийшов в ТОП органічної видачі, тобто на найвищі місця в пошукових системах. Сьогодні це найважливіший інструмент отримання нових клієнтів. Головна мета SEO - залучення цільової аудиторії на ваш сайт і конвертації її частини в ваших замовників товарів або послуг.

SEO-оптимізація включає наступне:

  • Складання семантичного ядра
  • Підбір ключових слів
  • Формування мета-тегів
  • Написання SEO-текстів
  • PR-статті та крауд-маркетинг
  • Моніторинг позицій
  • Вдосконалення юзабіліті
Термін обслуговування:
від 3 місяців
(після затвердження ТЗ)
Ціна: від 200$/ міс.

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Поліпшити позиції сайту в пошукових системах google і яндекс - головне завдання SEO просування. Ця технологія дозволяє за рахунок залучення цільової аудиторії, зростання конверсії, збільшення трафіку вивести сайт замовника в TOP 10. Простіше кажучи, зробити так, щоб робот пошукової системи вирішив, що цей сайт краще, ніж у конкурентів. Методи, якими користуються фахівці з розкрутки, можуть відрізнятися, але суть залишається незмінною.

Фундаментом роботи є створення семантичного ядра, яке представляє собою ключові слова, необхідні для виведення в топ по запиту просувається ресурсу. Замовити роботу по просуванню і оптимізації краще досвідченому веб-майстру. Він з нуля зможе привести сайт до органічної видачі в пошукових системах, використовуючи поведінкові чинники, інші необхідні мотиватори. Від умов, яких знаходиться сайт, залежить і схема проведення просування, а значить і його вартість.

Виведення в топ можна здійснити за рахунок просування статтями. Такий метод вимагає певних фінансових витрат, тому просування статтями є більш оптимальним в плані вкладень. В цьому випадку нарощується контент, який присвячений тематиці сайту.

Послуги SEO просування наша веб-студія надає ефективно вже багато років, і цей досвід допоміг замовникам в Харкові, Україні, Росії в розкручуванні їх ресурсів.