Веб-дизайн

Що ми пропонуємо

Дизайн сайту

Унікальний дизайн
Адаптивність
Юзабіліті
Термін: від 7 днів
Ціна: від 200$

Фірмовий стиль

Імідж
Ідентифікація
Диференціація
Термін: від 7 днів
Ціна: від 200$

Редизайн сайту

Сучасний дизайн
Адаптивність
Удосконалення юзабіліті
Термін: від 7 днів
Ціна: від 200$

Дизайн - хороший інструмент для побудови індивідуальності. Він включає в себе колірні і композиційні рішення, вибір стилю подачі візуальної інформації. Ми створюємо сучасний, унікальний образ представництва в Інтернет, який буде адаптивним до всіх інших каналах комунікації з клієнтом.

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

На що звертає увагу відвідувач сайту в першу чергу? Що чіпляє його? Перш за все - дизайн. Не дарма все приділяють велику увагу побудові власного унікального графічного образу і стилю. При створенні сайту часто виникає питання: яким повинен бути дизайн? Простим або колоритним? Насправді це не так уже й важливо. Головне, щоб дизайн сайту робив його максимально зручним для користувача.

При розробці сайту дизайн відіграє чи не головну роль. Його завдання-мінімум - не викликавши негативну реакцію, завдання-максимум - викликати інтерес відвідувача. Як правило, шаблони тут не працюють, і реалізувати унікальний, що чіпляє дизайн під силу тільки досвідченому веб-дизайнеру.

Дизайн - це не тільки яскрава стильна картинка. Він включає в себе ексклюзивний логотип, і як наслідок фірмовий стиль. Вид і розмір шрифтів, їх контрастність, оптимальна кількість слайдів служить для збільшення конверсії. Дизайн - найпотужніший інструмент, що дозволяє створити сайт, який буде працювати з максимальною ефективністю. Іноді виникає ситуація, коли необхідний редизайн - точкова або комплексне доопрацювання існуючого дизайну сайту. Найчастіше такі зміни пов'язані з тим, що замовник захотів змінити логотип і фірмовий стиль.

В Україні досить веб-студій, які володіють майстерністю дизайну. У Харкові ми вигострюємо його з 2001 року, і приклади наших робіт підтверджують, що веб-дизайн є одним з тих інструментів, яким ми оволоділи досконало.