Редизайн сайту

Якщо ваш сайт застарів, і ви хочете змінити його зовнішній вигляд, тоді вам необхідно зробити редизайн. Зміна дизайну сайту, яка зберегла початкову концепцію, сприятиме тенденції його зростання в пошукових системах, підвищить конверсію і, як наслідок, вплине на підвищення прибутку. Якщо вже ви вирішили міняти, то міняйте на краще. Ми запропонуємо вам новий дизайн, який виведе ваш сайт на новий рівень.

Дизайн сайту складається з наступних етапів:

  1. Складання та затвердження ТЗ
  2. Макет і структура сайту
  3. Дизайн головної сторінки сайту
  4. Дизайн внутрішніх сторінок
  5. Адаптація під мобільні девайси
Термін виконання:
від 7 днів
(після затвердження ТЗ)
Ціна: від 200$

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Редізайном називають комплекс дій з веб-ресурсом, що змінюють його зовнішній вигляд, що дає оновлення структури, програмної частини, функціоналу з впровадженням нових технологій і можливостей. Ця робота не менш складна, ніж розробка сайту.

Модернізація необхідна, якщо веб-дизайн застарів, на ресурс перестали заходити клієнти і він не приносить прибуток. Або як приклад можна навести ситуацію, коли компанія вирішила провести ребрендинг, і, відповідно, змінити не тільки логотип і фірмовий стиль, але і доповнити новими напрямками свою діяльність. У цьому випадку без редизайну в широкому сенсі цього поняття не обійтися. Він включає в себе також виробництво мобільної версії сайту, що значно підвищує його конверсію.

В результаті редизайну, який проведе наша веб-студія, ви отримаєте не тільки сучасний стильний дизайн, але і підвищите рівень юзабіліті вашої інтернет-майданчики, і найголовніше, сайт збереже позиції, вже напрацьовані при просуванні і оптимізації в пошукових системах.

Ефективність нашої роботи по редизайну вже оцінили багато компаній не тільки в Харкові, але і в інших містах України та Росії.