Реклама в соцмережах

SMM - ефективний інструмент розвитку бізнесу. Він дозволяє просувати ваш товар або послуги без участі пошукових систем. Багато хто думає, що маючи свою сторіночку в Facebook або Instagram, вони самостійно зможуть зайнятися його просуванням через соціальні мережі. У підсумку ми спостерігаємо невдалий результат і викинуті на вітер гроші. Адже крім знань SMM-маркетингу, ви зобов'язані знати тонкощі просування в соціальних мережах, і найголовніше: мати велику кількість часу для контролю свого аккаунта. Наші SMM-спеціалісти зроблять ваш бренд упізнаваним, а ваших клієнтів - лояльними до нього.

Розкрутка і реклама в соціальних мережах має на увазі:

  • Налаштування рекламної кампанії в Facebook і Instagram
  • Підготовка сторінок для реклами
  • Підбір аудиторії
  • Аналіз ефективності
  • Сегментація аудиторій і ремаркетинг
  • Налаштування товарних оголошень для інтернет-магазинів
Термін обслуговування:
від 3 місяців
(після затвердження ТЗ)
Ціна: від 100$/міс

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Для чого варто замовити просування продукту або послуги через Фейсбук, Інстаграм або інші соціальні мережі? Перш за все, це необхідно для створення лояльності аудиторії, збільшення числа передплатників. По-друге: проведення точкових рекламних кампаній, тому що є можливість позначити цільову аудиторію. І нарешті для того, щоб ваш сайт постійно отримував трафік.

SMM має особливості роботи в різних соціальних мережах. Популярність Facebook, Instagram у передплатників в Харкові, Україні стає дедалі більше. Однак, наявність в них сторінки не дає гарантії, що вона буде ефективно використовуватися і почне приносити прибуток.

Займатися технологією просування і розкручуванням пабліку в соціальних мережах можна і самому, але чи готові ви втратити чимало часу і сил на всі ці «лайки» і «репости»? Чи зможете ви виправити всі властиві новачкам помилки або краще замовити SMM у досвідчених професіоналів? Крім того, наші фахівці можуть отримувати ліди з соцмереж, що необхідно для збільшення конверсії вашого сайту через залучення відвідувачів з майданчиків соцмедіа.

Замовити технологію SMM просування і розкрутки в соціальних мережах в Харкові, Україні або будь-якому куточку планети Земля, за оптимальною ціною, можна у наших SMM-фахівців.