Розкрутка, реклама

Що ми пропонуємо

Комплексна розкрутка

Аудит
SEO-оптимізація
Google Ads, SMM
Термін: від 3 місяців
Ціна: від 250$/міс

Аудит, аналіз конкурентів

Загальний аудит
Аналіз конкурентів
Внутрішній аудит
Термін: від 3 днів
Ціна: від 100$

Пошукове просування

Внутрішня оптимізація
Зовнішня оптимізація
моніторинг позицій
Термін: від 3 місяців
Ціна: від 200$/міс

Контекстно-медійна реклама

Налаштування реклами
Підбір місць показу
Ремаркетинг
Термін: від 3 місяців
Ціна: від 100$/міс

Реклама в соцмережах

Налаштування реклами
Таргетинг
Підбір контенту
Термін: від 3 місяців
Ціна: від 100$/міс

Розкрутка сайту - необхідний комплекс дій для збільшення відвідувань вашого сайту в світовій мережі. Щоб забезпечити web-ресурсу найвищі місця в пошукових системах, перетворити його відвідувачів в покупців, ми використовуємо весь свій багаторічний досвід в даній області інтернет-маркетингу.

KUBIS Салон ексклюзивних меблів

SAMANGE Магазин жіночого одягу

Весь Харків Міський портал

ІНАРТ Рекламное агентство

Yasvit Інтернет-магазин

Турбоам Виробниче підприємство

Еталон Бюро перекладів

Глобус Юридична фірма

SVTR Трикотажний одяг

Bridge.Net Провайдер безпровідного інтернету

FineLine Магазин жіночого пальто

Охорона та безпека Охоронне агентство

Якщо ви створили сайт і виклали його в мережу, то це ще не означає, що вас знайдуть потенційні клієнти. Для того, щоб отримати зростання числа відвідувачів створеного сайту, необхідно замовити SEO-оптимізацію, просування і постійну підтримку.

З чого почати? Можна спробувати освоїти цю технологію самостійно, але в цьому випадку ви навряд чи отримаєте гарантований результат. Експерт з агентства інтернет-маркетингу, використовуючи SEO-інструменти, зможе з нуля і під ключ налаштувати індексування, провести аналіз запитів, оцінку вхідних посилань, дати оцінку його юзабіліті і інші етапи робіт, необхідні для успішної розкрутки вашого сайту. Щоб швидко і ефективно провести операції просування і оптимізації для виведення в топ сайту, веб фахівцю треба бути в тренді і вміти підлаштовуватися під постійно мінливі алгоритми пошукових систем. В результаті ресурс буде піднято в першу десятку ТОП запитів, і цільова аудиторія отримає до нього доступ. Особливо важливо втручання фахівця, коли мова йде про нові сайти.

Агентство інтернет-маркетингу запропонує вам цілий комплекс заходів та послуг з розкручування вашого ресурсу. Для кожної окремої взятої майданчики застосовуються персональні методи вирішення, свій алгоритм. Цим визначається вартість просування. Одним з кращих способів є залучення веб-майстра в пошукових системах, щоб оцінити індексацію сайту і його настройки при пошуку.

Можна купити SEO послуги дешево, можна дорого, але основним принципом роботи нашої компанії є надання якості при оптимальній ціні з оплатою за результат. Коли ми говоримо, що піднімаємо сторінки сайту, це означає, що ми зможемо розмістити його в ТОП10.

У Харкові веб-студія AXIS успішно займається просуванням вже більше 20 років. З нами співпрацюють багато компаній України і Росії.