(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Тексти для e-commerce

Тексти для e-commerce – це тексти, які змушують споживача вчинити будь-яку дію. Дією може бути замовлення послуги по телефону або покупка товару в інтернет-магазині. В соціальних мережах – це лайк або репост. Правильно написаний текст дозволяє збільшити конверсію і робить будь-який інтернет-продукт ефективним інструментом ведення бізнесу.

Етапи

1

Технічне завдання

Складається технічне завдання, визначаються ключі, LSI-запити, унікальність

2

Створення текстів

Виходячи з ТЗ пишеться грамотний текст без пунктуаційних і граматичних помилок

3

Перевірка на унікальність

Перевіряється текст в декількох сервісах по ключових параметрах, зазначених у ТЗ

Комерційна пропозиція допомагає перетворити потенційного партнера в реального. Цей вид копірайтингу є підвидом продає, але стоїть на щабель вище всіх інших. Змусити читати лист, в якому щось пропонують, а потім ще й отримати на нього відповідь, завдання важке, і для більшості нездійсненне. Тому копірайтери, які знають правила написання таких текстів, завжди в ціні.

Текст, що змушує прийняти рішення про необхідний продавцеві дії, і щоб замовити його досить звернутися до нас. Ціни на цю послугу дізнайтеся на нашому офіційному сайті.

Ми створимо комерційну пропозицію, текст на веб-сайт, на сторінку в соцмережах, будь-які продають тексти, які зачеплять користувача, пояснять переваги від вчинених дій. Наші партнери в Харкові, в багатьох інших містах України, деякі підприємства Росії продають свої товари і послуги за допомогою написаних нашим копирайтерами комерційних пропозицій і продають текстів.