(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Опис товарів

Ресурс конкурентів популярнішими у покупців, ніж ваш сайт? Одним із секретів можна назвати правильно написані унікальні описи товарів. А коментарі та відгуки допоможуть зробити картку товару затребуваною (або живий, відвідуваною). Але не будете ж ви бігати від комп’ютера до комп’ютера або просити знайомих черкнути пару рядків на вашому сайті? Тому, віддайте цю справу професіоналам!

Етапи

1

Технічне завдання

Складається технічне завдання, визначаються ключі, LSI-запити, унікальність

2

Створення текстів

Виходячи з ТЗ пишеться грамотний текст без пунктуаційних і граматичних помилок

3

Перевірка на унікальність

Перевіряється текст в декількох сервісах по ключових параметрах, зазначених у ТЗ

Здійснити покупку завжди легше, якщо перед очима є докладний опис товарів і відпадає необхідність відразу дзвонити менеджеру з уточнюючими питаннями. Тому, такі описи товарів необхідно складати, передбачаючи такі питання, а це може зробити тільки людина, яка знає основи маркетингу і володіє майстерністю копірайтингу.

Важливим інструментом створення позитивної репутації є відгуки і коментарі. Доведено, що відгуками споживачі вірять більше, ніж будь-якому навіть самому продає тексту. У них можна описати переваги і недоліки товару, відповідність ціни і якості. Написання коментарів ж необхідно на сайті, якщо у вас є інформаційний розділ. Це збільшує трафік і кількість користувачів, отже, зростає відвідуваність сайту.

Ви можете писати коментарі та відгуки самі, просити черкнути пару слів своїх клієнтів або просто близьких знайомих, але саме професійний копірайтер зробить їх вирішальними поставлені завдання. Замовити професіоналу написання відгуків і коментарів в Харкові, Україні або Росії можна в нашій веб-студії. Ціни на ці послуги не є позамежними, а результатом роботи ви будете дуже задоволені.