(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Копірайтинг

Копірайтинг – це створення продають, інформаційних або презентаційних текстів.
Майданчиками для копірайтингу може бути будь-який канал комунікації зі споживачем: газета, листівка, білборд, і, нарешті, Інтернет. Написання живих текстів для сайту в рамках його комплексного просування – наше завдання. Саме написання текстів для людей, які з задоволенням індексують пошукові машини, дозволяють збільшити кількість ваших клієнтів. Якісний текстовий контент – необхідний сегмент будь-якого бізнес-проекту, як будь-яка швидко окупається інвестиція.

Етапи

1

Технічне завдання

Складається технічне завдання, визначаються ключі, LSI-запити, унікальність

2

Створення текстів

Виходячи з ТЗ пишеться грамотний текст без пунктуаційних і граматичних помилок

3

Перевірка на унікальність

Перевіряється текст в декількох сервісах по ключових параметрах, зазначених у ТЗ

Не секрет, що копірайтинг виник задовго до появи Інтернету. Можна згадати помітні слогани на рекламних щитах, цікаві пам’ятні рекламні ролики на телебаченні і радіо.

З приходом Інтернету будь-який майданчик на ньому містить рекламну інформацію, і вона повинна бути унікальною і цікавою. Завдання копірайтингу – надання споживачеві текстових матеріалів, які змусять його вчинити будь-яку дію. Він включає в себе рерайтинг, репутаційний копірайтинг, написання рекламних текстів і SEO-копірайтинг. У кожного з видів своя функція, свої особливості, свої ціни.

Рерайт передбачає собою переробку вже існуючого матеріалу, переказ його своїми словами. Репутаційний копірайтинг – написання статей, мета яких створення іміджу компанії, бренду або продукту. Рекламний або продає текст повинен переконати споживача придбати саме описуваний товар, підвищити загальний рівень продажів. SEO-копірайтинг – це копірайт або рерайт статей, в які гармонійно включені ключові слова, необхідні для пошукової оптимізації сайту.

Копірайтинг не терпить дилетантства. Мало того, що текст повинен бути цікавим, що утримує зайшов на ресурс відвідувача, у нього повинна бути висока унікальність.

Де б ви не вели свій бізнес, в Харкові або в будь-якому місті України чи Росії, ви можете замовити цікавий, професійний копірайтинг в нашій веб-студії.