(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Тексти для сайту

Працездатним сайт роблять тексти. Без сильних текстів сайт приречений на ігнорування, а згодом й на забуття. Правильно написаний текст – основа конверсії відвідувачів, а значить і зростання Вашого прибутку.

icon 10
icon 15
icon 14

Етапи

1

Технічне завдання

Складається технічне завдання, визначаються ключі, LSI-запити, унікальність

2

Створення текстів

Виходячи з ТЗ пишеться грамотний текст без пунктуаційних і граматичних помилок

3

Перевірка на унікальність

Перевіряється текст в декількох сервісах по ключових параметрах, зазначених у ТЗ

Приймаючи рішення наповнити текстовим контентом свій сайт, пам’ятайте що копірайтинг і рерайтинг – не просто написання текстів для сайту з ключовими словами під певні запити в пошукових системах. Їх основне завдання – це збільшити продажі. Тому продають тексти настільки необхідні, коли ви наповнюєте розділи опису товару, пишіть коментарі, відгуки, або складаєте комерційну пропозицію потенційному клієнту. Завданням копірайтингу також є створення слогана компанії.

Найважливіша характеристика копірайту і рерайта – унікальність. Не можна назвати копірайтінгом примітивний копіпаст будь-якої інформації. Для того, щоб отримати унікальний текст з тим самим написаної і розміщеної статті, необхідно зробити її рерайт. Не важливо з якою метою створюється текст. SEO-копірайтинг дозволяє оптимізувати подається матеріал в пошукових системах, рекламний текст – вигідно представити товар. Але тексти повинні піднімати продажу. Про це слід пам’ятати, коли ви вирішите замовити наповнення сайту в Харкові, Україні або Росії.

Роботу зі створення копірайту або рерайта повинні робити професіонали. Цим підходом ви позбудетеся від беззмістовних сторінок на своєму ресурсі. Замовити бездоганний копірайтинг, рерайтинг або SEO-копірайтинг в Харкові за найпривабливішими цінами ви можете в нашій веб-студії. Наш досвід роботи в створенні якісного рерайта або копірайту з підприємствами України зробить ваш контент дійсно корисним і ефективно працюючим.