(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Унікальний сайт

Ви вирішили не користуватися шаблонами при виготовленні сайту і отримати ексклюзивний продукт? Замовте індивідуальний сайт, який не тільки легко донесе інформацію вашим споживачам, допоможе його просуванню в пошукових системах, але продемонструє їм високий імідж вашого підприємства.

Час розробки: від 30-ти днів
(Після затвердження тех. Завдання і дизайну)

Ціна: від 30 тис. грн

При виробництві індивідуального сайту ми враховуємо всі побажання замовника, грамотно розробляємо дизайн, впроваджуємо необхідні модулі. Індивідуальний підхід допомагає структурувати сайт під цілі, які ставить замовник.

Етапи розробки

2

ТЗ+Дизайн

Складається грамотне технічне завдання з правильною структурою і сучасним зовнішнім виглядом

3

Верстка

Коли дизайн готовий, приступаємо до верстки. Сайт розбивається на блоки, з’являються візуальні ефекти

4

Програмна частина

Статичний сайт перетворюється в динамічний, з’являється панель управління сайтом

5

Тестування

Сайт перевіряється на працездатність і наявність помилок, все виявлені зауваження виправляються

6

Підтримка

Супровід сайту, вибір хостингу і реєстрація домену, доопрацювання та розширення функціоналу

Приклади робіт

Якщо поставлені вами завдання не можна вирішити шаблонним підходом, наша веб-студія пропонує нестандартні рішення для створення сайту, і в результаті замовник отримує унікальний проект – індивідуальний сайт.

Розробками таких рішень під ключ в Україні та Харкові ми займаємося вже сімнадцять років. Створення індивідуальних сайтів – процес досить важкий, в той же час він дуже цікавий. Складна архітектура, неординарний функціонал, оригінальний дизайн займе достатньо часу, але в результаті ви отримаєте якісний web-сайт з системним вирішенням завдань.

Вартість індивідуального сайту вище за ціну звичайного веб-ресурсу. Але замовити індивідуальний сайт – значить отримати індивідуальний підхід. Це дозволяє оптимізувати ціну для кожного, хто бажає мати такий високоефективний інструмент, без втрати його якості. Ви можете замовити індивідуальний сайт будь-якої складності і ми з задоволенням виконаємо цю роботу. До того ж, ми пропонуємо вам подальшу технічну підтримку, збільшуючи його працездатність, підтримуючи його на перших рядках пошукових систем серед сайтів компаній-конкурентів.

На нашому офіційному сайті ви можете ознайомитися з прикладами робіт зі створення індивідуальних сайтів для підприємств Харкова, України та Росії.