(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Сайт-каталог

У зв’язку з національним карантином в Україні через коронавируса переносите свій бізнес в інтернет – замовляйте сайт з каталогом своєї продукції або переліком всіх послуг. Продаж товарів у режимі онлайн зараз актуальна, а консалтингові послуги можна надавати віддалено!

Час розробки: від 10-ти днів
(Після затвердження тех. Завдання і дизайну)

Ціна: від 20 тис. грн

Якщо асортимент ваших товарів становить кілька одиниць, то вам необхідний сайт-каталог. Він буде зручним і оптимальним інструментів для того, щоб розповісти про ваші товари потенційним покупцям. Сайт-каталог – це електронна вітрина, яка буде нести інформацію про компанію, повний перелік товарів і послуг.
Можливість зручно коригувати асортимент продукції, збирати і відправляти заявки на обрану продукцію робить сайт-каталог незамінним інструментом в онлайн-продажах.

Етапи розробки

2

ТЗ+Дизайн

Складається грамотне технічне завдання з правильною структурою і сучасним зовнішнім виглядом

3

Верстка

Коли дизайн готовий, приступаємо до верстки. Сайт розбивається на блоки, з’являються візуальні ефекти

4

Програмна частина

Статичний сайт перетворюється в динамічний, з’являється панель управління сайтом

5

Тестування

Сайт перевіряється на працездатність і наявність помилок, все виявлені зауваження виправляються

6

Підтримка

Супровід сайту, вибір хостингу і реєстрація домену, доопрацювання та розширення функціоналу

Приклади робіт

Розвиток торгівлі через Інтернет в Україні продовжує швидко розвиватися. Реалізація будь-яких товарів або послуг має на увазі донесення їх номенклатури до покупця. Для цього вирішення цього завдання можна замовити сайт-каталог.

Створення такого сайту не зажадає серйозних фінансових і тимчасових витрат. І хоча в ньому присутні товари, розбиті на рубрики, їх опис і ціна, відмінністю Інтернет-каталогу від магазину є відсутність кошика для здійснення покупок, тобто продавець спілкується з покупцем шляхом зворотного зв’язку. Але була проведена дуже велика ставитися до розробки електронного каталогу легковажно. Як і при створенні будь-якого web-сайту, тут працюють певні правила і закони, які професіонали успішно застосовують на практиці і в результаті створюють якісний продукт.

Сучасний, нешаблонний сайт-каталог підвищить імідж його власника, допоможе структурувати і розвинути бізнес. Замовити сайт-каталог в Харкові, Україні або Росії можна через наш офіційний сайт. Оптимальна вартість розробки в комплексі з оптимізацією – це ті переваги, які ми можемо надати кожному клієнту.