(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин – необхідний інструмент для підвищення продажів. Крім того, це ще іміджева і рекламний майданчик вашого підприємства. При створенні Інтернет-магазину під ключ, WEB-студія «Аксіс» дотримується передових тенденцій в дизайні, робить тільки зручну навігацію і домагається прихильності пошукових роботів для його просування. Займайтеся бізнесом, а ми зробимо так, щоб він приносив вам прибуток через Інтернет!

Час розробки: від 30-ти днів
(Після затвердження тех. Завдання і дизайну)

Ціна: від 35 тис. грн

Етапи розробки

2

ТЗ+Дизайн

Складається грамотне технічне завдання з правильною структурою і сучасним зовнішнім виглядом

3

Верстка

Коли дизайн готовий, приступаємо до верстки. Сайт розбивається на блоки, з’являються візуальні ефекти

4

Програмна частина

Статичний сайт перетворюється в динамічний, з’являється панель управління сайтом

5

Тестування

Сайт перевіряється на працездатність і наявність помилок, все виявлені зауваження виправляються

6

Підтримка

Супровід сайту, вибір хостингу і реєстрація домену, доопрацювання та розширення функціоналу

Приклади робіт

Якісний інтернет-магазин – це інструмент, що дозволяє стабільно отримувати прибуток. Створення такого виду сайту вимагає не тільки достатнього досвіду роботи з розробки сайтів компаній, але і знань щодо тенденцій у інтернет-маркетингу, вміння аналізувати ситуацію в сегменті ринку, в рамках якого поставлена ​​задача. В Україні, і зокрема в Харкові, зробити такий e-commerce сайт за низькою ціною може навіть фрілансер-одиначка, але для його ефективної взаємодії з покупцями, необхідно провести ряд дій, які під силу тільки професіоналам. Кошик сам не наповниться, продажи не виростуть від великої кількості несистемно викладеного товару. Створюючи магазини в мережі під ключ, ми з’єднуємо юзабіліті такого web-сайту з унікальним дизайном і стилем, продумуємо кожну деталь. Особлива увага звертається на його пошукову ефективність.

Яка ж ціна цього необхідного бізнес-інструменту? Вартість роботи залежить від обсягу і рівня завдань, поставлених клієнтом. На нашому офіційному сайті ви можете подивитися і оцінити розроблені нами Інтернет-магазини, які сьогодні успішно працюють в Харкові, Україні, Росії. Замовити виготовлення такого ефективного ресурсу краще в дослідній веб-студії, яка зможе не тільки його зробити, але і вивести на провідні позиції в пошукових системах.