(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Створення сайтів

Зараз кажуть, якщо у вас немає сайту в Інтернет – значить вас просто немає. Він необхідний для розвитку вашого бізнесу в світовій мережі. І тут важливо вибрати правильний напрямок. Перше: визначитися, яку мету і завдання повинен вирішити ваш сайт, і друге: знайти правильно виконавця.

icon 15

Час розробки: від 3-х днів

Ціна: від 4 500 грн
icon 14

Час розробки: від 10-ти днів *

Ціна: від 15 тис. грн
icon 10

Час розробки: від 15-ти днів *

Ціна: від 25 тис. грн
icon 13

Час розробки: від 30-ти днів *

Ціна: від 35 тис. грн
icon 16

Час розробки: від 30-ти днів *

Ціна: від 30 тис. грн

* – після затвердження тех.завдання і дизайну

Наші фахівці, виходячи з досвіду, запропонують вам оптимальне рішення для ваших завдань. Сайти, які створюємо ми – це інструменти, які гармонійно і функціонально інтегровані в бізнес наших замовників.

Етапи розробки

2

ТЗ+Дизайн

Складається грамотне технічне завдання з правильною структурою і сучасним зовнішнім виглядом

3

Верстка

Коли дизайн готовий, приступаємо до верстки. Сайт розбивається на блоки, з’являються візуальні ефекти

4

Програмна частина

Статичний сайт перетворюється в динамічний, з’являється панель управління сайтом

5

Тестування

Сайт перевіряється на працездатність і наявність помилок, все виявлені зауваження виправляються

6

Підтримка

Супровід сайту, вибір хостингу і реєстрація домену, доопрацювання та розширення функціоналу

Приклади робіт

Якщо ви ще не прийняли рішення про створення сайту, то знайте, що ваша присутність в світовій мережі необхідно для розвитку бізнесу. Але web-сайт повинен бути красивим, вигідно відрізнятися від сайтів конкурентів і бути зручним для користувача. Для дотримання цих умов, необхідно звернутися до професіоналів.

Головними критеріями вибору веб-студії, яка займається створенням сайтів, є ціна і досвід. Харків – не виняток. Вже майже двадцять років ми створюємо якісний продукт для замовників не тільки Харкова та багатьох міст України, а також деяких регіонів Росії. Розробляючи web-сайти з нуля і під ключ, здійснюючи їх підтримку і подальше обслуговування, ми допомагаємо вашому бізнесу в світовій мережі стати ефективним, а прибутку – постійно зростаючої. Зробити по-справжньому продає сайт компанії швидко і за реальну вартість – це можливість, яку надає саме наша веб-студія. Замовивши створення сайтів будь-якої складності у нас, можете бути впевнені, що наш багаторічний досвід, прийнятна ціна, відповідальне ставлення до справи допоможуть вирішити поставлені завдання. На нашому офіційному сайті заповніть форму зворотного зв’язку, і можна вважати, що перший крок до вашого успіху в світовій мережі вже зроблений!