(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

SMM – ефективний інструмент розвитку бізнесу. Він дозволяє просувати ваш товар або послуги без участі пошукових систем. Багато хто думає, що маючи свою сторіночку в Facebook, вони самостійно зможуть зайнятися його просуванням через соціальні мережі, і в результаті ми спостерігаємо невдалі сторінки. Адже крім знань SMM-маркетингу, ви зобов’язані знати тонкощі просування в соціальних мережах, і найголовніше: мати більшу кількість часу для контролю свого аккаунта і інших ресурсів. Наші SMM-спеціалісти зроблять ваш бренд упізнаваним, а ваших клієнтів – лояльними до нього.

Види просування в соціальних мережах

Просування в Facebook

Створення брендованої сторінки.
Розробка контент плану.
Супровід сторінки.
Таргетована реклама, ретаргетінг.
Проведення акцій, знижок, конкурсів.

Просування в Instagram

Реєстрація аккаунта.
Формування контент плану.
Таргетована реклама.
Залучення передплатників.
Очищення від ботів і рекламних акаунтів.

Додаткові послуги

Branding, naming, logo.
Просування в Google+, Youtube.
Створення контенту: фото, тексти.
Підтримка і консультація.
Комплексне просування.

Для чого варто замовити просування продукту або послуги через Фейсбук, Інстаграм, Ютуб або інші соціальні мережі? Перш за все, це необхідно для створення лояльності аудиторії, збільшення числа передплатників. По-друге: проведення точкових рекламних кампаній, тому що є можливість позначити цільову аудиторію. І нарешті для того, щоб ваш сайт постійно отримував трафік.
SMM має особливості роботи в різних соціальних мережах. Популярність Facebook, Instagram, Youtube у передплатників в Харкові, Україні стає дедалі більше. Однак, наявність в них сторінки не дає гарантії, що вона буде ефективно використовуватися і почне приносити прибуток.

Займатися технологією просування і розкручуванням паблік або групи в соціальних мережах можна і самому, але чи готові ви втратити чимало часу і сил на всі ці «лайки» і «репости»? Чи зможете ви виправити всі властиві новачкам помилки або краще замовити SMM у досвідчених професіоналів? Крім того, наші фахівці можуть отримувати ліди з соцмереж, що необхідно для збільшення конверсії вашого сайту через залучення відвідувачів з майданчиків соцмедіа.

Замовити технологію SMM просування і розкрутки в соціальних мережах в Харкові, Україні або будь-якому куточку планети Земля, за оптимальною вартістю, можна у наших SMM-фахівців.