(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Комплексне просування

Комплексне просування включає в себе не тільки висновок в ТОП-10 вашого сайту, але і подальший розвиток ресурсу. За допомогою цього раціонального плану ви зможете сформувати і вдосконалити бізнес в Інтернеті, Наша задача – створення індивідуального плану цього розвитку, підбір оптимальних інструментів для вирішення завдань, поставлених клієнтом.

Види комплексного просування

Аудит сайту

Сканування внутрішньої структури, контенту, конкурентів в пошуковій видачі і видача аналітичних результатів та рекомендацій щодо усунення відхилень від стандартів

Внутрішня оптимізація

Налагодження та впровадження ЧПУ, оптимізація зовнішніх вихідних посилань, елементів функціонала, додавання розмітки.

Налаштування контенту

Опис мета-тегами і оптимізація зображень, текстів.
Додавання мікророзмітки, настройка перелинковки, мовна розмітка.

Пошукова оптимізація

Налаштування https-протоколу, оптимізація під мобільні пристрої, формування robots.txt, створення та налаштування sitemap.xml.

Виділення з конкурентного середовища

Реєстр видачі пошукових систем по конкурентних запитах. Геотаргетинг і аналітика по категоріям продукції та аудиторіям. Написання та розповсюдження комерційного контенту.

Просування бренду

Контекстна пошукова і медійна реклама. по брендовим запитам. Підготовка рекламних роликів для відео-каналів. Таргетування аудиторії і e-mail розсилка.

Створення сайту не забезпечує продажу та отримання прибутку. Він повинен працювати так, щоб вам дзвонили ті, хто зацікавлений в покупці вашого товару або послуги. Йому необхідна розкрутка та підтримка. Таким чином, вам слід замовити комплексне просування під ключ. Це технологія, що дозволяє підвищити динаміку зростання відвідуваності сайту, підвищення його престиж в очах роботів з google і яндекс, завдяки чому піднімає його рейтинг.

Для того, щоб висновок в топ пройшов ефективно застосовується найбільш продуктивні в інтернет-маркетингу методи SEO-оптимізації та залучення цільового трафіку. Підлаштовуючись під мінливі алгоритми пошукових систем, веб-майстру треба перевірити позиції сайту, які він займає на поточний момент. Потім він визначає семантичне ядро ​​- ключові слова, що характеризує тематику проекту, за якими його буде шукати цільова аудиторія. Потім йдуть етапи дослідження поведінкових факторів, перевірка юзабіліті, оцінка структури сайту і далі замовник отримує результат – висновок в топ 10.

SEO ми робимо в Харкові з самого початку своєї роботи. Ось уже багато років підприємства України, деяких регіонів Росії можуть замовити у нас цю послугу. Ми піднімаємо сторінки сайту, його трафік, і, отже, ваш імідж і прибуток.

Використовуючи найдієвіші інструменти SEO просування і оптимізації, можемо гарантувати, що розкрутка будь-якого ресурсу з нуля буде проведена на рівні, який відповідає її вартості.