(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Аудит сайту

Що робити якщо ваш ресурс не виконує поставлених завдань? На сайт заходять рідко, замовлень немає, витрачені кошти не окупаються? Правильно проведена WEB-аналітика допоможе вирішити назрілі проблеми і надати руху буксує проекту!

Види аудиту

Загальний аудит сайту

Перелік відхилень в сайті для задач пошукового просування з оцінкою впливу на становище у видачі.

Тривалість: від 2 до 5 днів. Вартість: від 3 до 5 тис. грн. *
Аналіз конкурентів

Аналіз структури, пошукових запитів і посадочних сторінок конкурентів. Рекомендації по пошуковому просуванню.

Тривалість: від 2 до 4 днів. Вартість: від 2 до 5 тис. грн.*

Структурний аудит

Рекомендації щодо зміни структури для оптимізації пошукового просування: введення додаткових фільтрів, сторінок, текстів.

Тривалість: від 2 до 4 днів. Вартість: від 2 до 5 тис. грн. *

*- в залежності від геотаргетинга і кількості конкурентів.

Впали продажі, на сайт не заходять відвідувачі, ресурс випав з «десятки» і пора перевірити його позиції в пошукових системах? Значить, вам пора замовити аудит сайту.

Пошукові системи ранжирують сайти виходячи з безлічі чинників, тому самостійно визначити причини не потрапляння вашого сайту в ТОП-10 дуже важко. Забезпечити ресурсу органічну видачу з пошуку в google чи яндекс за ключовими словами, провести швидко і правильно його просування під силу тільки професіоналам.

Щоб побудувати ефективну модель просування, необхідний комплексний аудит сайту. Така технологія включає в себе перевірку семантичного ядра, аналіз конкурентів, оцінку цільової аудиторії, перевірку структури сайту для збільшення трафіку. Для того щоб підняти конверсію, проводять юзабіліті-аудит. Він допоможе виявити проблеми інтерфейсу та функціоналу, помилки в дизайні і контенті.

Для того, щоб перевірити позиції, які займає ваш Інтернет-проект і зрозуміти шляхи вирішення виниклих проблем, досить замовити аудит сайту і аналіз конкурентів в нашій веб-студії. Вартість цієї послуги не перевищує середні ціни в Харкові або інших містах України.