(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Підтримка сайту

Англійське прислів’я говорить: “Легко плисти, якщо хтось підтримує тебе”. Ваш сайт буде на плаву при його грамотної підтримки і супроводі в океані Інтернету. Наші фахівці надійно вбережуть сайт від всіляких негативних дій і збоїв, не дозволять йому перетворитися на безплідний ресурс. Супровід і підтримка допоможе вашому ресурсу перебувати на високих рядках пошукових систем, зроблять ресурс ще більш ефективним, а бізнес – прибутковим.

Що входить до підтримки сайту

1

Доробки сайту

2

Реєстрація домену

3

Вибір хостингу

4

Підтримка роботи сайту, технічні консультації

5

Налаштування https, установка SSL-сертифіката

6

Налаштування поштових розсилок

Виготовити сайт – півсправи. Його повноцінну працездатність забезпечує підтримка і супровід. Адже сайт, як дитина, схильний до всіляких «хвороб», і для його розвитку і коректного функціонування необхідні відповідні заходи. Підтримка і супровід мають широкий ряд дій, від реєстрації домену до налагодження роботи поштового сервера. Все повинно працювати в комплексі, і тільки такий підхід дасть необхідний результат. В кінцевому підсумку ви отримаєте безпечний хостинг для вашого домену, постійно діючий контроль технічного стану сайту, підвищення якості його роботи, до забезпечення якого будуть залучені кращі програмісти, дизайнери та копірайтери. Зручний для сприйняття людьми і пошуковими роботами домен і захищений хостинг безумовно підвищують ефективність роботи веб-ресурсу.

Клієнту зовсім не обов’язково знати, що таке SSL, HTTPS, бекап (резервне копіювання) або захищений протокол. А слова «установка сертифікату» взагалі можуть ввести недосвідченого в цьому питанні людини в глибокий ступор. Клієнтові потрібно, щоб його сайт безпечно працював і виконував свої функції. Ми позбавимо вас від цих турбот, і функції адміністратора сервера будуть виконувати наші фахівці. Оперативна технічна підтримка і супровід будуть проведені на найвищому рівні.