(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Редизайн

Якщо ваш сайт застарів, і ви хочете змінити його зовнішній вигляд, тоді вам необхідно зробити редизайн. Зміна дизайну сайту, яке зберегло початкову концепцію, сприятиме тенденції його зростання в пошукових системах, підвищить конверсію і, як наслідок, вплине на підвищення прибутку. Ну, а якщо вже ви вирішили міняти, то міняйте на краще. Ми запропонуємо вам новий дизайн, який виведе ваш сайт на новий рівень.

Етапи розробки

2

Аналіз і прототип

Аналіз поставлених цілей і способів їх реалізації. При необхідності – зміна функціоналу і структури сайту.

3

Редизайн

Новий візуальний образ сайту, відповідно до поставлених цілей.

Інтернет – це дуже динамічно розвивається середу. І часто компанії в Харків, в Україні, для того, щоб не відстати цих змін, вдаються до послуги редизайну.

Редізайном називають комплекс дій з веб-ресурсом, що змінюють його зовнішній вигляд, що дає оновлення структури, програмної частини, функціоналу з впровадженням нових технологій і можливостей. Ця робота не менш складна, ніж розробка сайту.

Модернізація необхідна, якщо веб-дизайн застарів, на ресурс перестали заходити клієнти і він не приносить прибуток. Або як приклад можна навести ситуацію, коли компанія вирішила провести ребрендинг, і, відповідно, змінити не тільки логотип і фірмовий стиль, але і доповнити новими напрямками свою діяльність. У цьому випадку без редизайну в широкому сенсі цього поняття не обійтися. Він включає в себе також виробництво мобільної версії сайту, що значно підвищує його конверсію.

В результаті редизайну, який проведе наша веб-студія, ви отримаєте не тільки сучасний стильний дизайн, але і підвищите рівень юзабіліті вашої інтернет-майданчики, і найголовніше, сайт збереже позиції, вже напрацьовані при просуванні і оптимізації в пошукових системах.

Ефективність нашої роботи по редизайну вже оцінили багато компаній не тільки в Харкові, але і в інших містах України та Росії.