(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Дизайн сайту

Ми всі живемо в Інтернет. Без нього не може обійтися жоден житель планети. Уявіть собі, який би сіркою і непривабливою була б ця життя, якби всі сайти були схожі один на одного? Наш продукт не тільки красивий і сучасний, але і зручний для користувача. В результаті ваша індивідуальність буде працювати на вас 24 години на добу.

Етапи розробки

2

Прототип

Після заповнення і узгодження брифу

3

Дизайн

На базі прототипу – дизайн головної і внутрішніх

Приклади робіт

Розробка сайту не мислима без ретельно розробленого дизайну. Це – обличчя компанії, яке просто зобов’язане бути цікавим і привабливим.

Дизайн сайту ніяк не пов’язаний з безмірним пічканье яскравими картинками сторінок вашого веб-ресурсу. Це дасть тільки негативний результат. Насичуючи помітною графікою дизайн сайту, ви заважаєте відвідувачеві шукати необхідну інформацію, що значно знижує конверсію і ефективність. Зручність користування ресурсом – головне завдання, яке повинен вирішити веб-дизайн.

Кожен макет, який розроблявся в нашій веб-студії, допомагає вирішити завдання клієнтів, завдяки не тільки зручним функціоналом, але і ексклюзивному, продуманому до дрібниць дизайну. Звичайно, ми прислухаємося до побажання замовника. Але при цьому намагаємося створити такий дизайн для його сайту, щоб він перевершував будь-які очікування. Спираючись на досвід, ми спочатку досліджуємо нішу, в якій знаходиться бізнес замовника, його конкурентів і робимо все, щоб він міг максимально виділитися з цього середовища, при цьому зберігаючи зручну навігацію, насиченість сайту необхідною інформацією.

Географія замовників нашої веб-студії по дизайну сайтів не обмежується Харковом. Сайти підприємств з багатьох міст України та Росії успішно працюють завдяки розробленому нами дизайну. Приклади робіт ви можете подивитися на нашому офіційному сайті в розділі «Портфоліо».