(0800) 212 848 Бесплатный звонок с любого оператора

Дизайн

Графічне оформлення займає провідне становище в створенні репутації і надалі успіху будь-якого WEB-ресурсу. У боротьбі за клієнта сайти однієї тематики намагаються виділитися серед собі подібних.

icon 10

Дизайн – хороший інструмент для побудови індивідуальності. Він включає в себе колірні і композиційні рішення, вибір стилю подачі візуальної інформації. Ми створюємо сучасний, унікальний образ представництва в Інтернет, який буде адаптивним на всіх інших каналах комунікації з клієнтом.

Етапи розробки

2

Прототип

Після заповнення і узгодження брифу

3

Дизайн

На базі прототипу – дизайн головної і внутрішніх

Приклади робіт

На що звертає увагу відвідувач сайту в першу чергу? Що чіпляє його? Перш за все – дизайн. Не дарма все приділяють велику увагу побудові власного унікального графічного образу і стилю. При створенні сайту часто виникає питання: яким повинен бути дизайн? Простим або колоритним? Насправді це не так уже й важливо. Головне, щоб дизайн сайту робив його максимально зручним для користувача.

При розробці сайту дизайн відіграє чи не головну роль. Його завдання-мінімум – не викликавши негативну реакцію, завдання-максимум – викликати інтерес відвідувача. Як правило, шаблони тут не працюють, і реалізувати унікальний, що чіпляє дизайн під силу тільки досвідченому веб-дизайнеру.

Дизайн – це не тільки яскрава стильна картинка. Він включає в себе ексклюзивний логотип, і як наслідок фірмовий стиль. Вид і розмір шрифтів, їх контрастність, оптимальна кількість слайдів служить для збільшення конверсії. Дизайн – найпотужніший інструмент, що дозволяє створити сайт, який буде працювати з максимальною ефективністю. Іноді виникає ситуація, коли необхідний редизайн – точкова або комплексне доопрацювання існуючого дизайну сайту. Найчастіше такі зміни пов’язані з тим, що замовник захотів змінити логотип і фірмовий стиль.

В Україні досить веб-студій, які володіють майстерністю дизайну. У Харкові ми вигострюємо його з 2001 року, і приклади наших робіт підтверджують, що веб-дизайн є одним з тих інструментів, яким ми оволоділи досконало.